ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ

1 ЧЕРВНЯ 2014р.у Національному музеї народної архітектури та побуту України відбудеться 
День дитячої творчості

В заході візьмуть участь дитячі фольклорні колективи, гуртки та студії народного мистецтва – вишивки, писанкарства, гончарства (ліплення), витинанки, декоративного розпису, різьблення по дереву, художньої обробки шкіри, лозоплетіння, соломкоплетіння, виготовлення українських народних інструментів та ін.

Художні школи представлятимуть картини юних митців на різноманітну тематику, а також – художній розпис на склі, скульптуру, художнє ковальство.

 

За допомогою майстрів, що проводитимуть майстер класи, можна долучитися до створення зразків народного мистецтва – рушників, писанок, кошиків та ін., поспілкуватися з авторами витворів та керівниками гуртків та студій, придбати щось на згадку.

Пісенну, танцювальну та усну народну творчість різних регіонів України представлять дитячі фольклорні колективи з Києва, Київщини, Житомирщини, Львівщини, Чернігівщини: «Вербиченька», «Намистечко», «Візерунок», «Гучок», «Шик» та багато ін. Їхній репертуар, окрім українського фольклору, включає пісні і танці народів світу, номери сучасного спортивно-танцювального мистецтва, ревю та ін.

Свято розпочнеться об 11 годині на Співочому полі (експозиція «Середня Наддніпрянщина та Південь України»).
Запрошуємо на свято усіх бажаючих.