Гірський кришталь

Прозорі, найчистішої води кристали кварцу. Цей камінь має магічну властивість пророкувати долю. З гірського кришталю виточують кулі, які зміцнюють у дуже темній кімнаті, куди проникає тільки дуже вузький, але яскравий промінь світла. Цей промінь, падаючи на кришталеву кулю, наповнює її воістину чарівним сяйвом.

Віщун довго дивиться на кулю, не мигаючи. Він зосереджує свою свідомість на кулі як на оболонці, крізь яку випромінюються флюїди майбутнього. Він намагається вловити й розшифрувати ці флюїди. Звичайно віщун заздалегідь настроює себе на пророкування майбутнього певної людини або певних груп людей, щоб орієнтуватися в потоці інформації, яку несуть флюїди.

Зв’язок кришталю з ясновидінням пояснюється тим, що кришталь символізує собою межу між реальним і астральним світами, а також між мікрокосмом (свідомістю людини) та макрокосмом (навколишньою дійсністю). Не випадково кришталик в оці виконує прикордонні функції між нашим внутрішнім і зовнішнім світом.

Кришталь має ряд цілющих властивостей. Якщо через в’ялість капілярного кровообігу в людини мерзнуть руки та ноги, їй слід носити перстень із кришталем. Якщо мати-годувальниця буде носити кришталеве намисто, у неї додасться молока. Якщо носити кришталевий предмет під білизною з правого боку живота, то покращиться функція жовчного міхура. Якщо, лягаючи спати, ви надягаєте на себе кришталевий предмет, можете не боятися не тільки нічних кошмарів, але й навіть поганих снів. Але тільки потрібно не забути витягти вранці камінь з-під подушки!