Церква св. Михаїла. 1874 р. с. Сможе Львівської обл.

Побудував майстер Л. Снігур. Храм тризрубний, триверхий. Центральний об’єм — нава — квадратний у плані, вирізняється висотою шатрового завершення з трьома заломами, квадратні у плані бабинець і вівтар мають восьмигранне шатрове завершення з двома заломами.

Продовжити читання “Церква св. Михаїла. 1874 р. с. Сможе Львівської обл.”

Церква Богоявления (св. Луки).1862 р. с. Орявчик Львівської обл.

Побудував майстер С. Косилович за зразком Миколаївської церкви с. Кривка, яка тепер знаходиться у Львівському музеї народної архітектури та побуту. Храм тризрубний, триверхий. У системі квадратних у плані зрубів за параметрами виділяється центральний

Продовжити читання “Церква Богоявления (св. Луки).1862 р. с. Орявчик Львівської обл.”

Успенський собор (1868) та Миколаївська церква (XVII ст.) Святогірського Успенського монастиря, м. Слов’яногірськ Донецької обл.

Собор є головним храмом монастиря і важливим елементом ансамблю. Побудовано за проектом архітектора О. Горностаєва в еклектичній стилістиці
візантійських і московських архітектурних мотивів. За планувально-просторовою структурою це хрещатобаневий, тринавовий, триапсидний, п’ятиверхий храм.

Продовжити читання “Успенський собор (1868) та Миколаївська церква (XVII ст.) Святогірського Успенського монастиря, м. Слов’яногірськ Донецької обл.”

Володимирський собор. 1862-1886 рр. Київ

У проектуванні собору брали участь архітектори I. Штром, П. Спарро і
О. Беретті. Спорудженням храму керував архітектор В. Ніколаєв. Належить до типу хрещатих, тринавових, шестистовпних, триапсидних храмів.

Продовжити читання “Володимирський собор. 1862-1886 рр. Київ”

Схоже, що не вдалося знайти те, що ви шукаєте. Можливо допоможе пошук.