Січеники з кролятини і пшона

Кролячі тушки промивають, видаляють з них кістки, а м’ясо змішують з охолодженою пшоняною кашею, солять, додають злегка підсмаженої цибулі, пропускають двічі крізь м’ясорубку, добре вимішують і при потребі розводять молоком.

Продовжити читання “Січеники з кролятини і пшона”

Бабка з кролика

Тушку кролика промивають, відокремлюють від кісток м’ясо і нарізують його маленькими кусочками. Кістки заливають холодною водою і варять бульйон для соусу, додаючи, корені петрушки і моркви.

Продовжити читання “Бабка з кролика”

Битки з кролятини

Спинку кролика розрубують вподовж на 2 частини, видаляють з них кістки, нарізують з цього м’яса биточки, відбивають їх сікачем, збризкують оцтом, посипають сіллю і меленим перцем, змащують олією, кладуть один на один в сотейник і ставлять в холодне місце на 1 годину.

Продовжити читання “Битки з кролятини”

Смаженя з кролика

Кролика або зайця вимочують протягом 5—6 годин в оцті, наполовину розведеному водою, потім очищають його від плівок, натирають сіллю, шпигують салом, нарізаним брусочками, обсмажують на добре розігрітому вершковому маслі до рум’яного кольору і досмажують в духовці, поливаючи через кожні 8—10 хвилин сметаною і соком, який виділяється з кролика при обсмажуванні.

Продовжити читання “Смаженя з кролика”

Схоже, що не вдалося знайти те, що ви шукаєте. Можливо допоможе пошук.