Про Україну
Поповнення асортименту було
Місяць тому

 
Інтернет магазин
від сайту
"Про Україну"

ПОДАРУНКИ РУЧНОЇ РОБОТИ
 

Одна краса 51 - 300 грн
Самі заздрощі від 301 грн
Оплата та доставка

зверніть увагу

Мальованка
40 грн.
Замовляй!
або
зателефонуй
тел.
097-724-57-34Мені подобається

Народна мудрість

Скільки разів прокує зозуля, стільки років відпущено тобі жити.

Український Народний Календар

Народний Календар

Український тлумачник на Середу, 4 Березня, створений за прикметами нашого народу

  • Середа - день, сприятливий для садіння, особливо кукурудзи, народжені цього дня матимуть багатство і достаток.
  • Четвертий день - успішний для всіх починань, якщо випадає на середу. Сприятливий для навчання, для праці в полі, для дівчат та літніх людей. Нещасливий для торговців, мисливців, парубків. Народжені цього дня люди талановиті та удачливі.
  • У цей день місяця сни поясненню не піддаються.
  • По народній та церковній традиції в цей день дітям давали такі імена: Лев, Февронія, Раїса, Корнелій
  • КАЗИМИРА. Як правило, нестійка погода: "У Казимира, - казали, - непевна віра".
  • На святого Казимира вийде жайвір з пір'я.
  • Якщо на Казимира погода, то буде на бараболю урода.
Одна гора високая, А другая низька... Одна мила далекая, А другая близька.   У цієї близенької Воли та корови, А в тієї далекої Та чорнії брови.   У цієї близенької Воли поздихають, А в тієї далекої Брівки не... читати далі Од Києва до Лубен Насіяла конопель.     Приспів:   Дам лиха закаблукам, Закаблукам лиха дам, Достанеться й передам.     Од Ніжина до Прилуки — Та побила закаблуки.   Приспів.  ... читати далі На вулиці скрипка грає, Мене мати не пускає, Ой-ой-ой! Мене мати не пускає, Ой-ой-ой!   По долині вівці пасла, Назбирала горщик масла, Ой-ой-ой! Назбирала горщик масла, Ой-ой-ой!   Горщик масла, миску сиру —... читати далі Мав я раз дівчиноньку чепурненьку, Любу щебетушечку рум'яненьку. Гей, гей, га, уха-ха, Дівчино-рибчино молода.   Гей, гей, га, уха-ха, Дівчино-рибчино молода.   Посилав я старостів у неділю, Думав — погуляємо на... читати далі
Щедрий вечір у бібліотеці ім. Д. Чижевського, м. Кіровоград
10 січня 2014 року з 19.00 бібліотека ім. Д. Чижевського гостинно прочинила двері та запросила на «Щедрий вечір», що тривав рівно до півночі. Фото Олени Карпенко із сайту novosti.kr.ua
 
Loading...
 
Технічні новини

Новий магазин "Подарунки ручної роботи"

На сайті "Про Україну" з'явилася невеличка крамниця. "Подарунки ручної работи" дадуть змогу вибрати Вам подарунок від українських майстрів.

Тестування форуму

На сайті в тестовому режимі почав працювати форум. Реєстрація користувачів на сайті і на форумі окрема - в майбутньому якщо в цьому буде необхідність облікові записи будуть об'єднані. Створюйте теми, задавайте питання - Якщо Ви знайдете помилку - будь ласка перейдіть на сторінку http://about-ukraine.com/index.php?action=post і напишіть нам стосовно помилок. Згодом ми розрізним більше розділів форму.

Коментарі до Галерей

За бажанням користувачів була додана можливість залишати коментарі в розділах галереї. Функціональне оновлення сайту залежить від Вас, зверніть увагу на опитування.