Про Україну
Поповнення асортименту було
Місяць тому

 
Інтернет магазин
від сайту
"Про Україну"

ПОДАРУНКИ РУЧНОЇ РОБОТИ
 

Одна краса 51 - 300 грн
Самі заздрощі від 301 грн
Оплата та доставка

зверніть увагу

Подарунок ручної роботи
200 грн.
Замовляй!
або
зателефонуй
тел.
097-724-57-34Мені подобається

Народна мудрість

Не сідай на стіл, бо в сім'ї буде сварка.

Український Народний Календар

Народний Календар

Український тлумачник на Понеділок, 26 Січня, створений за прикметами нашого народу

  • Понеділок - день нещасливий, свято відьом і русалок. Цього дня не рекомендується починати нову роботу, білити хату, прясти, виїжджати в дорогу, одягати чисту сорочку; дитина, народжена цього дня, вважалась нещасливою у майбутньому житті.
  • Двадцять шостий день - середньої сприятливості для всіх видів діяльності, крім гендлярства, де можна досягти успіху. Ті, хто захворів цього дня, довго слабують. Народжені цього дня матимуть погане здоров'я, слабку пам'ять, нестримний характер.
  • У цей день місяця сни не пояснюються.
  • По народній та церковній традиції в цей день дітям давали такі імена: Петро, Яків, Лариса, Федора.
Кину кужіль на полицю, Сама піду на вулицю. Кину кужіль на полицю, Сама піду на вулицю. Нехай миші кужіль трублять, Нехай мене хлопці люблять. Нехай миші кужіль трублять, Нехай мене хлопці люблять.   На городі сіно гребла,... читати далі Казав мені батько, Щоб я оженився, По досвітках не ходив Та й не волочився.   По досвітках не ходив Та й не волочився.   А я козак добрий Та й не волочуся, Де дівчину чую, Там нічку ночую, А де молодички, Там і я... читати далі Заспіваймо пісню веселеньку Про сусідку молоденьку, Про сусідку заспіваймо, Серце наше звеселяймо!   Ой сусідко, сусідко, сусідко, Позич мені решітко, решітко: Я си муки потрясу, потрясу, Завтра вранці принесу, принесу.... читати далі За городом качки пливуть, Каченята крячуть... Вбогі дівки заміж ідуть, А багаті плачуть.   Вбогі дівки заміж ідуть, А багаті плачуть.   Вбогі дівки заміж ідуть 3 чорними бровами, А багаті вдома сидять 3 кіньми та з... читати далі
Щедрий вечір у бібліотеці ім. Д. Чижевського, м. Кіровоград
10 січня 2014 року з 19.00 бібліотека ім. Д. Чижевського гостинно прочинила двері та запросила на «Щедрий вечір», що тривав рівно до півночі. Фото Олени Карпенко із сайту novosti.kr.ua
 
Loading...
 
Технічні новини

Новий магазин "Подарунки ручної роботи"

На сайті "Про Україну" з'явилася невеличка крамниця. "Подарунки ручної работи" дадуть змогу вибрати Вам подарунок від українських майстрів.

Тестування форуму

На сайті в тестовому режимі почав працювати форум. Реєстрація користувачів на сайті і на форумі окрема - в майбутньому якщо в цьому буде необхідність облікові записи будуть об'єднані. Створюйте теми, задавайте питання - Якщо Ви знайдете помилку - будь ласка перейдіть на сторінку http://about-ukraine.com/index.php?action=post і напишіть нам стосовно помилок. Згодом ми розрізним більше розділів форму.

Коментарі до Галерей

За бажанням користувачів була додана можливість залишати коментарі в розділах галереї. Функціональне оновлення сайту залежить від Вас, зверніть увагу на опитування.