Про УкраїнуАвторские серебряные украшения и бижутерия от GELIOZ украшения ювелирные бижутерия.

Мені подобається

Народна мудрість

Небо — величезне покривало.

Український Народний Календар

Народний Календар

Український тлумачник на Середу, 3 Вересня, створений за прикметами нашого народу

  • Середа - день, сприятливий для садіння, особливо кукурудзи, народжені цього дня матимуть багатство і достаток.
  • Третій день - невдалий для починань, сівби, саджання і шлюбу. Сприятливий у коханні жінкам, а також вдалий для торгівлі. Важкий для хворих. Народжені у цей день живуть недовго.
  • У цей день місяця сни незбутні
  • По народній та церковній традиції в цей день дітям давали такі імена: Агапій, Дорофій, Тадей, Петро.
  • ТАДЕЯ. "На Тадея селянин не журився - в хаті хлібець завівся".
800 г борошна, 200 г розтопленого вершкового масла, 130 г цукру, 1 склянка молока, 1/2 склянки розчинених дріжджів, 3 яєць, 1 склянка родзинок.   Борошно розвести гарячим молоком, влити розтоплене масло і добре вимішати, щоб не... читати далі 24 білки, 24 ч. ложки крохмалю, 1 1/2 склянки цукрової пудри, ванілін.   Білки відділити від жовтків і добре збити до утворення піни. У білкову піну поступово всипати крохмаль, цукрову пудру і ванілін, весь час вимішуючи ложкою.... читати далі 2 кг борошна, 1 склянка розтопленого вершкового масла, 2 склянки вершків, 1 склянка розчинених дріжджів, 1 яйце, 8 жовтків, 800 г цукру.   1 склянку борошна розвести гарячими вершками, влити тепле масло і все добре розмішати. Як... читати далі 16 склянок борошна, 2 склянки молока, 100 г дріжджів, 1 склянка вершків, 30 жовтків, 15 яєць, 3 склянки цукру, 3 склянки розтопленого вершкового масла, 1 ч. ложка солі, ванілін, 600 г мигдалю, 400 г родзинок, 2 склянки цукатів з... читати далі
Щедрий вечір у бібліотеці ім. Д. Чижевського, м. Кіровоград
10 січня 2014 року з 19.00 бібліотека ім. Д. Чижевського гостинно прочинила двері та запросила на «Щедрий вечір», що тривав рівно до півночі. Фото Олени Карпенко із сайту novosti.kr.ua
  Где лучше заказать пластиковые окна. Продажа пластиковых окон подробно.
Поповнення асортименту було
Місяць тому

 
Інтернет магазин
від сайту
"Про Україну"

ПОДАРУНКИ РУЧНОЇ РОБОТИ
 

Одна краса 51 - 300 грн
Самі заздрощі від 301 грн
Оплата та доставка

зверніть увагу

Мальованка
40 грн.
Замовляй!
або
зателефонуй
тел.
097-724-57-34Loading...
Вкусно покушать мой мотоцикл
 
Технічні новини

Новий магазин "Подарунки ручної роботи"

На сайті "Про Україну" з'явилася невеличка крамниця. "Подарунки ручної работи" дадуть змогу вибрати Вам подарунок від українських майстрів.

Тестування форуму

На сайті в тестовому режимі почав працювати форум. Реєстрація користувачів на сайті і на форумі окрема - в майбутньому якщо в цьому буде необхідність облікові записи будуть об'єднані. Створюйте теми, задавайте питання - Якщо Ви знайдете помилку - будь ласка перейдіть на сторінку http://about-ukraine.com/index.php?action=post і напишіть нам стосовно помилок. Згодом ми розрізним більше розділів форму.

Коментарі до Галерей

За бажанням користувачів була додана можливість залишати коментарі в розділах галереї. Функціональне оновлення сайту залежить від Вас, зверніть увагу на опитування.