Про УкраїнуУнитаз купить по материалам santehnika-na-zakaz.ru.

Мені подобається

Народна мудрість

Скільки разів прокує зозуля, стільки років відпущено тобі жити.

Український Народний Календар

Народний Календар

Український тлумачник на Неділю, 20 Квітня, створений за прикметами нашого народу

 • Неділя - не можна нічого робити, особливо рубати сокирою. Недільні діти спокійні, хоча й трохи ледачкуваті. Дитина, народжена в ніч з неділі на понеділок, неодмінно стане віщуном, знахарем або ворожбитом.
 • Двадцятий день — один із найпридатніших для шлюбу, який віщує молодятам благополуччя й багатодітність. Найкраще всі справи починати цього дня, не пощастить лише мисливцям. Діти, які народились у цей день, виростуть розумними і талановитими.
 • У цей день місяця сни хороші й здійсненні.
 • По народній та церковній традиції в цей день дітям давали такі імена: Юрій, Килина, Ніл, Данило
 • ВЕЛИКДЕНЬ, ПАСКА. Одне з найбільших, після Різдва, християнських свят. Воно приурочене воскресінню Христа. Започатковується обряд удосвіта сповістою священика «Христос воскрес!». Після врочистого обходу храму починали святити паски і крашанки. Потім люди розходилися по домівках, щоб сповістити про велику радість, вітаючи одне одного: «Христос воскрес!» їм відповідали: «Воістину воскрес!» і цілувалися тричі.
 • Найпершими верталися з всеношної дівчата. «Як за нами люде йдуть додому,— казали одна одній,— так би за нами й свати йшли!» Умившись з крашанками («щоб рум'яними щодня були щоки»), сідали за стіл. Господар зі свяченої паски обрізав з трьох боків скибочки, приказуючи: «Бог-отець, Бог-син і Бог-дух святий». Ці окрайці тримали до закінчення свят і віддавали худобі. Натомість крашанками грали «навбитки».
 • Загалом Великдень — родинне свято, а тому в гості майже не ходили. Лише молодь по обіді збиралася в центрі села, і дівчата водили хороводи, а підлітки, набравши крашанок, грали «навбитки». Це було вельми забавне серед дітвори, а то й парубків дійство. Крім того, дівчата заздалегідь готували писанки й дарували тим хлопцям, до яких лежало серце.
 • Обряд Паски у давнину асоціювався з вмираючими та воскресаючими богами. Очевидно, звичай пекти паски і фарбувати яйця перейшов ще з дохристиянських вірувань. Не випадково в Карпатах на паску клали зубки часнику як охоронний символ.
 • На Великдень сорочка хоч лихацька, аби біленька, а на Різдво хотя й сирова, аби нова.
 • Де той у Бога Великдень, а він уже з писанками та крашанками.
 • Дороге яєчко к Великому дню.
 • Не кожен день Великдень, а хліб — не паска.
ХУСТИНА - символ жіночої душі, прихильності й любові, вірності в коханні та прив'язаності в дружбі. Хустина - то знак згоди чи пошани, коли її дарують чи нею пов'язують. І, навпаки, не дати хустини - це відштовхнути когось, відмовити... читати далі ШАПКА - означає мудрість і відповідальність, верховенство і довіру. Бо покриває людську голову - осереддя мудрих думок, з яких виростають відповідальні дії. Якщо це не так, то людина втрачає спочатку шапку, а потім — і голову...... читати далі ПОЯС - символ мужності та цілої низки інших високих моральних чеснот, показник соціального статусу, а також ознака готовності людини долати перешкоди і не піддаватись спокусам та стійкості в захисті своєї честі та гідності. Жіночий пояс... читати далі ЧОБОТИ – символізують не лише благополуччя і достаток, але й родинну злагоду, бо без злагоди немає достатку, то й не буде чобіт. Чоботи - основне й універсальне взуття, котре годиться як для свята, врочистостей та гулянок, так і... читати далі
Щедрий вечір у бібліотеці ім. Д. Чижевського, м. Кіровоград
10 січня 2014 року з 19.00 бібліотека ім. Д. Чижевського гостинно прочинила двері та запросила на «Щедрий вечір», що тривав рівно до півночі. Фото Олени Карпенко із сайту novosti.kr.ua
 
Поповнення асортименту було
Місяць тому

 
Інтернет магазин
від сайту
"Про Україну"

ПОДАРУНКИ РУЧНОЇ РОБОТИ
 

Одна краса 51 - 300 грн
Самі заздрощі від 301 грн
Оплата та доставка

зверніть увагу

Картина ручної роботи з серії
320 грн.
Замовляй!
або
зателефонуй
тел.
097-724-57-34Loading...
Вкусно покушать мой мотоцикл
 
Технічні новини

Новий магазин "Подарунки ручної роботи"

На сайті "Про Україну" з'явилася невеличка крамниця. "Подарунки ручної работи" дадуть змогу вибрати Вам подарунок від українських майстрів.

Тестування форуму

На сайті в тестовому режимі почав працювати форум. Реєстрація користувачів на сайті і на форумі окрема - в майбутньому якщо в цьому буде необхідність облікові записи будуть об'єднані. Створюйте теми, задавайте питання - Якщо Ви знайдете помилку - будь ласка перейдіть на сторінку http://about-ukraine.com/index.php?action=post і напишіть нам стосовно помилок. Згодом ми розрізним більше розділів форму.

Коментарі до Галерей

За бажанням користувачів була додана можливість залишати коментарі в розділах галереї. Функціональне оновлення сайту залежить від Вас, зверніть увагу на опитування.