Про Україну
Поповнення асортименту було
Чотири дні тому

 
Інтернет магазин
від сайту
"Про Україну"

ПОДАРУНКИ РУЧНОЇ РОБОТИ
 

Одна краса 51 - 300 грн
Самі заздрощі від 301 грн
Оплата та доставка

зверніть увагу

Мальованка
40 грн.
Замовляй!
або
зателефонуй
тел.
097-724-57-34Мені подобається

Народна мудрість

Не дивись ввечері у дзеркало, бо насниться щось погане.

Український Народний Календар

Народний Календар

Український тлумачник на Понеділок, 22 Грудня, створений за прикметами нашого народу

 • Понеділок - день нещасливий, свято відьом і русалок. Цього дня не рекомендується починати нову роботу, білити хату, прясти, виїжджати в дорогу, одягати чисту сорочку; дитина, народжена цього дня, вважалась нещасливою у майбутньому житті.
 • Двадцять другий день - невдалий для всіх справ, крім одруження та кохання. Народжені цього дня невдачливі.
 • У цей день місяця сни не пояснюються.
 • По народній та церковній традиції в цей день дітям давали такі імена: Анна, Степан
 • ГАННИ
  Від Ганни зима набирає розгін. «Прийшли Ганки — сідай у санки»,— полюбляють нагадувати літні люди. Та це й природно, адже на Ганнине зачаття припадає зимове сонцестояння, після чого воно повертає на літо, а зима на мороз. Відтак у народі Ганни називали ще «родинами сонця».
  За народними уявленнями, в цей день вовки остаточно збігаються в тічки, щоб відгуляти до Водохрещ «шлюбну пору». В деяких регіонах вважали цей день святом вовків і намагалися не працювати.
  З Ганниного дня жінки починали готуватися до Різдва — білили хати, прибирали оселі й посилено годували свиней, щоб мати свіжину до свят.
  На Закарпатті не пряли, особливо ті, в кого часто боліла голова.
  Яка Ганка до полудня, така зима до кінця грудня.
  Яка Ганна до ніченьки, така зима до весноньки.
  Сонце ясне, променисте — Новоріччя буде морозяним; якщо ховається за хмарами, а на деревах висне іній — під Новий рік буде хмарно з відлигою.
  Тихий і безвітряний день — на врожай садовини.
  Коли йде дощ — вся весна буде дощовою.
  Якщо в цей день вовки виють над слободою, то на падіж худоби.
Грицю, Грицю, до роботи! В Гриця порвані чоботи... Грицю, Грицю, до телят! В Гриця ніженьки болять...   Грицю, Грицю, молотити! Гриць нездужає робити... Грицю, Грицю, врубай дров! Кахи-кахи! Нездоров...   Грицю,... читати далі Глибока кирниця, Глибоко копана, Там стоїть Катруся, Як намальована. Ла-ла-ла-ла-ла, ха-ха! (3) Як намальована.   При кирниці стала, Водиці набрала, Про свого Йвасика Милого думала. Ла-ла-ла-ла-ла, ха-ха! (3) Милого... читати далі Гей, люди їдуть по ліщину, гей-а-гей! Люди їдуть по ліщину, А я їду по дівчину Сам.   Гей, люди їдуть з ліщиною, гей-а-гей! Люди їдуть з ліщиною, А я їду з дівчиною Вдвох.   Гей, питається батько сина, гей-а-гей!... читати далі Вийшли в поле косарі Косить ранком на зорі...              Приспів:   Гей, нуте, косарі, Бо нерано почали, Хоч нерано почали, Так багато утяли!     До обіда... читати далі
Щедрий вечір у бібліотеці ім. Д. Чижевського, м. Кіровоград
10 січня 2014 року з 19.00 бібліотека ім. Д. Чижевського гостинно прочинила двері та запросила на «Щедрий вечір», що тривав рівно до півночі. Фото Олени Карпенко із сайту novosti.kr.ua
 
Loading...
 
Технічні новини

Новий магазин "Подарунки ручної роботи"

На сайті "Про Україну" з'явилася невеличка крамниця. "Подарунки ручної работи" дадуть змогу вибрати Вам подарунок від українських майстрів.

Тестування форуму

На сайті в тестовому режимі почав працювати форум. Реєстрація користувачів на сайті і на форумі окрема - в майбутньому якщо в цьому буде необхідність облікові записи будуть об'єднані. Створюйте теми, задавайте питання - Якщо Ви знайдете помилку - будь ласка перейдіть на сторінку http://about-ukraine.com/index.php?action=post і напишіть нам стосовно помилок. Згодом ми розрізним більше розділів форму.

Коментарі до Галерей

За бажанням користувачів була додана можливість залишати коментарі в розділах галереї. Функціональне оновлення сайту залежить від Вас, зверніть увагу на опитування.