Про УкраїнуАвторские серебряные украшения и бижутерия от GELIOZ украшения ювелирные бижутерия.

Мені подобається

Народна мудрість

Не плюй на землю, бо не буде родити.

Український Народний Календар

Народний Календар

Український тлумачник на П'ятницю, 1 Серпня, створений за прикметами нашого народу

  • П'ятиця - день, сприятливий у коханні. У цього дня найкраще свататись, справляти заручини тощо. Народжених у п'ятницю чекає щасливе сімейне життя.
  • Перший день - нещасливий, але народжені у цей день, як правило, довгожителі. Розпочинати в такий день справу добре, якщо він випадає не на понеділок чи п'ятницю. Весілля, що відбувається цього дня, віщує подружнє щастя, а тому, хто в цей день захворів, слід готуватись до довгого і тяжкого слабування. Для торгівлі й риболовлі день невдалий, а для мисливства навпаки. Перший день Місяця — один з найсприятливіших для сівби і саджання, якщо роботу зробити до схід Сонця або перед його заходом. Не варто вирушати у мандрівку цього дня. Як правило, зміна погоди відбувається саме у перший день місяця.
  • У цей день місяця сни, побачені літніми людьми, здійснюються, молодим віщують щастя, старим — смуток.
  • МОКРИНИ. За цим днем прогнозували, якою буде осінь. Якщо зранку йтиме дощ, то початок осені буде дощовий; задощить опівдні - дощовою буде середина осені; якщо ж дощ паде надвечері, то буде з дощами кінець осені.
  • По народній та церковній традиції в цей день дітям давали такі імена: Роман, Серафим, Степан, Марина.
16 склянок борошна, 2 склянки молока, 100 г дріжджів, 1 склянка вершків, 30 жовтків, 15 яєць, 3 склянки цукру, 3 склянки розтопленого вершкового масла, 1 ч. ложка солі, ванілін, 600 г мигдалю, 400 г родзинок, 2 склянки цукатів з... читати далі 6 склянок борошна, 2 склянки вершків, 50 жовтків, 1 ч. ложка солі, 100 г дріжджів, 3/4 склянки молока, 1 склянка топленого масла, 1 склянка цукру, ванілін або кориця, гвоздика.   З склянки борошна розвести гарячими вершками і... читати далі 1 кг борошна, 1/2 л молока, 4—5 жовтків, 50 г дріжджів, 100 г вершкового масла, 100 г цукру, 1/2 ч. ложки солі, цедра з цитрини апельсина.   Дріжджі розчинити в теплому молоці з 1 ст. ложкою цукру і поставити в тепле місце,... читати далі 700 г борошна, 1І склянка вершків, 16 жовтків, 1/3 склянки розчинених дріжджів, 1 ч. ложка солі, 1/3 склянки розтопленого вершкового масла, 1/3 склянки цукру, кориця, ванілін, цедра з 1 цитрини.   350 г борошна запарити 1 склянкою... читати далі
Щедрий вечір у бібліотеці ім. Д. Чижевського, м. Кіровоград
10 січня 2014 року з 19.00 бібліотека ім. Д. Чижевського гостинно прочинила двері та запросила на «Щедрий вечір», що тривав рівно до півночі. Фото Олени Карпенко із сайту novosti.kr.ua
  Где лучше заказать пластиковые окна. Продажа пластиковых окон подробно.
Поповнення асортименту було
Місяць тому

 
Інтернет магазин
від сайту
"Про Україну"

ПОДАРУНКИ РУЧНОЇ РОБОТИ
 

Одна краса 51 - 300 грн
Самі заздрощі від 301 грн
Оплата та доставка

зверніть увагу

Магніт-мотанка
25 грн.
Замовляй!
або
зателефонуй
тел.
097-724-57-34Loading...
Вкусно покушать мой мотоцикл
 
Технічні новини

Новий магазин "Подарунки ручної роботи"

На сайті "Про Україну" з'явилася невеличка крамниця. "Подарунки ручної работи" дадуть змогу вибрати Вам подарунок від українських майстрів.

Тестування форуму

На сайті в тестовому режимі почав працювати форум. Реєстрація користувачів на сайті і на форумі окрема - в майбутньому якщо в цьому буде необхідність облікові записи будуть об'єднані. Створюйте теми, задавайте питання - Якщо Ви знайдете помилку - будь ласка перейдіть на сторінку http://about-ukraine.com/index.php?action=post і напишіть нам стосовно помилок. Згодом ми розрізним більше розділів форму.

Коментарі до Галерей

За бажанням користувачів була додана можливість залишати коментарі в розділах галереї. Функціональне оновлення сайту залежить від Вас, зверніть увагу на опитування.