24 квітня – Антипа

У народі кажуть: коли на Антипа не розтали льоди — буде кепське літо, на врожай і не сподівайся. Проте старі люди подейкують, що все цього дня залежить від ведмедя. Мовляв, він саме цієї пори прокидається від своєї зимової сплячки та зі свого лігва виходить. І от якщо він забариться, заспиться та свого часу не прокинеться, то й річки з ним продрімають та повінь прогавлять. Тому часом ходили до лісу ведмедя будити.

Продовжити читання “24 квітня – Антипа”

Як поліпшити зір

Вправи за системою П. Брега

 Дихання, що стимулює приплив крові до очей

Відкрити вікно або вийти на свіже повітря, щоб одержати якнайбільше кисню (99 % усіх людей відчувають кисневе голодування. При цьому очі слабшають, напружуються та втрачають блиск).

Продовжити читання “Як поліпшити зір”

22 квітня – Євпсихія

На  Євпсихія зазвичай про врожай гороху згадували: якщо день тихий і ніч зоряна, то нема чим перейматися – рік на горох багатий буде. До речі щодо гороху. Старі люди кажуть, якщо стручок із дванадцятьма горошинами знайдеш, то на щастя й добробут; розсипати горох –  на сльози; у хаті, де вночі часто блукають мертві душі, слід розкидати горох – тоді вони заспокояться; бородавки щезнуть, коли доторкнутися до них горошиною, а потім у печі спалити.

Продовжити читання “22 квітня – Євпсихія”

Змія

Змія  — багатозначний і універсальний символ. Вона може уособлювати сонячне начало і місячне, чоловіче й жіноче, смерть і відродження, мудрість і сліпу пристрасть, зцілення й отруту.

Продовжити читання “Змія”

Схоже, що не вдалося знайти те, що ви шукаєте. Можливо допоможе пошук.