16 квітня – Микити-Водяника

Микита-водяник пробуджується від зимового сну дуже голодний, а від того надзвичайно сердитий, тому цього дня люди, які живуть на поріччях, біля озер, каналів, водоймищ — узагалі біля води — кидають щось у воду з їжі, щоб Микита став милосердним і добрим.

Продовжити читання “16 квітня – Микити-Водяника”

Олександрит

Цей камінь із родини берилів має червоно-фіолетовий колір. Ця подвійність відповідає подвійності людської крові — артеріальної та венозної. Олександрит регулює склад крові, зміцнює кровоносні судини, оберігаючи їх від склерозу, стимулює роботу серця та печінки.

Продовжити читання “Олександрит”

Смарагд

Це прозорий камінь холодного зеленого кольору дивної чистоти. На відміну від інших каменів, внутрішня структура яких цілком сформувалася, смарагд усе ще розвивається: його будова нерівноважна, тому тривають тисячолітні дифузійні процеси, які призводять до непомітних для життя одного покоління змін його фізичних, хімічних і магічних властивостей.

Продовжити читання “Смарагд”

Топаз

Прозорий, як правило, золотавий камінь. Рідше зустрічаються лілові та сині топази. Топаз, називаний також каменем внутрішнього просвітління, рятує свого власника від згубного впливу пристрастей і сильних емоцій та народжує в ньому відчуття радості буття.

Продовжити читання “Топаз”

Схоже, що не вдалося знайти те, що ви шукаєте. Можливо допоможе пошук.