Мова дорогоцінних каменів

Із сивої давнини вчені вивчають вплив коштовних каменів на долю їхніх власників. Було встановлено, що деякі дорогоцінні камені можуть служити талісманами, тобто предметами, що приносять щастя, або амулетами — предметами, які оберігають від хвороб і нещасть.

Камінь виявляє свої властивості не завжди однаково, а залежно від того, хто його носить і на яких умовах він дістався власникові. Відомо, що вкрадений камінь приносить тому, хто його носить, тільки зло; куплений камінь починає виявляти властивості талісмана через багато років, і тільки отримані в спадщину або подаровані камені — завжди прекрасні талісмани й амулети.

Важлива також стать власника каменя: жінка повинна носити камені- «чоловіки», а чоловік — камені-«жінки». Останні мають яскравий блиск і теплий тон, перші блищать не так сильно й мають холодні кольори та відтінки.

Той, хто носить камінь, не повинен це робити з байдужністю або думаючи тільки про красу каменя. По-перше, власник каменя має правильно уявляти собі його містичні властивості, і, по-друге, він повинен періодично, бажано не рідше одного разу на день, намагатися подумки призвати до дії властивості каменя, тобто, використовуючи наукову термінологію, генерувати ефірний контакт своєї душі з астральним тілом каменя. Через два-три роки таких вправ необхідність у них відпаде, тому що згадана генерація буде, унаслідок надійності встановленого контакту, проходити на рівні підсвідомості.