ВЕЛИКОДНІЙ весняний ЯРМАРОК

23-24 квітня 2016 року  Національний музей народної архітектури та побуту України запрошує киян та гостей міста  відвідати ВЕЛИКОДНІЙ ВЕСНЯНИЙ ЯРМАРОК народного мистецтва і ремесел

Кращі майстри  запропонують Вам придбати унікальні, виготовлені з  великою  любов’ю вироби традиційних народних ремесел:

·     писанки, витинанки, обрядове печиво, вінки, великодні кошики;
·     вишиті сорочки, рушники, скатертини, килими;
керамічний розписний посуд та дитячі свистунці;
·     плетені корзини, меблі, різьблені дерев’яні ложки та іграшки,
·     писанки, ляльки – мотанки, прикраси з бісеру та соломки;
·     вироби ковалів, українські пряники та медові напої.

    

Серед мальовничих пагорбів природному середовищі, в оточенні історичних пам’яток народної архітектури  відвідувачі познайомляться з виробами гончарів із Опішні, Василькова, Косова, Волині, Криму; ткаль та вишивальниць з Решетилівки, Богуслава; різьбярів з Чернігівщині, Івано-Франківщини, Кіровоградщини. Майстри, які плетуть із лози, соломи, кореня сосни, рогозу привезуть свої вироби з Київщини і Закарпаття.

Народні умільці представлять свої вироби для продажу та покажуть майстер – класи з їх виготовлення.

 

Для  гостей ярмарку виступлять найкращі фольклорні колективи України. Традиційний весняний ярмарок є одним із найулюбленіших свят киян та гостей міста.

Запрошуємо  усіх киян та гостей міста відвідати Весняний ярмарок декоративно-прикладного мистецтва та традиційних українських ремесел, відпочити серед пам’яток народної архітектури  і насолодитись чудовими краєвидами та запахами квітучої весни.                                                      

Ярмарок розпочнеться о 12-00 і триватиме до 18.00.