Контакти

Пишіть, телефонуйте, пропонуйте:

E-mail: infо@www.about-ukraine.com

Телефон: 050 056 12 97 Ірина
0979874095 Олександр

Свідомість і культура бере початок у шанобливому ставленні кожної людини до історії свого народу. Молоде покоління українців повинно знати, яким шляхом наш народ йшов до незалежності, яку ціну було сплачено за те, щоб «не вмерла України і слава і воля».

За всю історію української самобутності вона зібрала численну кількість фольклору, має неабиякий творчий досвід, який варто передавати з покоління в покоління. Скарбниця українського народу надзвичайно багата на дари. Ми обрамлюємо та висвітлюємо для Вас  кожен дар неньки України.  Проект «Про Україну» пишається кількістю своїх гостей котрі збагачують власні культурно-освітні надбання черпаючи наші ресурси!

Разом з тим варто відмітити що проект « Про Україну» працює не тільки з метою, аби надати матеріал, але й для того аби отримати віддачу. Кожен відвідувач сайту стає його частиною і має повне право внести власні побажання,ідеї, корективи, чи поправки. Ми з задоволення приймаємо креативні ідеї, співпрацюємо з освітньо-культурними закладами, і запрошуємо бажаючих до співпраці з нами!
Пишіть, телефонуйте, пропонуйте:

E-mail: infо@www.about-ukraine.com

Телефон: 050 056 12 97 Ірина
0979874095 Олександр

Інформація на сайті допомагає школярам успішно здати ЗНО, абітурієнтам підготуватися до вступних іспитів у ВНЗ, є корисною для викладачів. Кожен хто прагне відтворити певний історичний проміжок від найдавніших часів до наших днів, звернувшись до нашого ресурсу ви віднайдете відповіді на всі питання.

Ми працюємо не для Вас, а разом з Вами!