Карта України для дітей

Карта України – це детальна карта, яка відображає великі населені пункти та історичні місця з урахуванням перейменування міст України  в рамках декомунізації. На новій карті України присутні архітектурні пам’ятки.

Карта України
Замовити сучасну карту України, ви можете за телефоном: 050-056-12-97

Ціна карти

Ціна карти України

Карта України 2016 загальноосвітня і пропонує ілюстровану подачу інформації  рідною українською мовою, такий формат стане особливо доречним шкільним закладам, бібліотекам, вищим навчальним закладам, батькам і дітям.

Велика карта України на стіну – мрія кожної дитини! Всі міста та самобутність  України – як на долоні! Діти будуть з цікавістю осягати ази географії, здійснюючи подорож по незвіданих містах України.

Карта настінна

Карта України буде корисною дітям різного віку. В ігровій формі чи під час навчального процесу, дитина день за днем буде отримувати нові знання, які допоможуть – розширити кругозір, розвинути допитливість і привити інтерес до навчання. Ця карта буде доречна в класі школи, в шкільному холі чи в холі університету, бібліотеці, фотошпалери в дитячій кімнаті.

Купити карту України

Купити карту України означає збагатити знанням і дорослого і дитину, виховувати патріотизм та цікавість до нової історії України. Пізнати старі міста, але вже з новою назвою буде цікаво з сучасною картою України.

Карта для школи

Карта України зробити замовлення

Можливо виробництво в індивідуальних і великих розмірах – під замовлення.

КАРТА ДЛЯ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (клас, бібліотека, дитячий садочок та ін.):

Формат – А1(60х84см.); А0( ватман;120х84см); 240х170см(два ватмана); 3х2м; 6х4м; 9х6м; 18х12м.

Матеріали – друкування на самоклеючій плівці; друк на пластику; друк на банері (стійкий матеріал для зовнішнього середовища, можна розмістити на вході школи, холі університету, хол вищих навчальних закладів).

КАРТА ДЛЯ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ:

Формат – під замовлення

Матеріал –  вінілові шпалери

Замовити настінну карту України за номером:  050-056-12-97