Осика

ОСИКА – це символ лихих сил і злого характеру. Вона постійно тремтить своїм листям, бо на ній лежить прокляття, та ще й неодноразове.  Осикової деревини не застосовують навіть під час будування.

За переказами, коли Иосиф та Марія втікали з маленьким Ісусом від переслідувань царя Ірода до Єгипту і заховались під осикою, всі дерева, при наближенні воїнів Ірода, притихли, а одна лише осика продовжувала шелестіти листям, чим привертала увагу переслідувачів і видавала утікачів.

Осика
Так само вона тремтіла, коли під нею ховався від переслідувань язичників сам Христос. І на ній повісився Іуда Іскаріот – зрадник Ісусів: хотів на березі, а та з переляку аж побіліла, підійшов до груші – та груша відігнала колючками, а осика -прийняла.

Осика – дерево символ

Осикової деревини не застосовують при будівництві житла, бо може внести до оселі своє прокляття.

Осика
Проте така міцна прив’язаність осики до всього лихого має один позитивний момент: вона виступає надійним оберегом від усякої нечисті; осикові гілки в огорожі не пропускають нічого злого до господарства. Наявність у домовині відьми осикової дошки не випустить цього злого покійника з могили.
Враховуючи, що вона, як і її сестра тополя, може забирати лиху енергію, за «зеленим» гороскопом їй модна віддати і «тополині» дні -4 по 8 лютого та з 5 по 13 серпня.