Яблуня

ЯБЛУНЯ – це символ цілісності й розумності земних бажань і тілесних прагнень. Вона – втілення поміркованості, «золотої середини». Тому і «яблуко від яблуні далеко не падає». А значне відхилення в бік породжує «яблуко розбрату» або «яблуко спокуси».

Вона – вираз чуттєвості й сентиментальності, щедрості й щирості, бо своїми плодами яблуня обдаровує частіше і більше, аніж будь-яке інше плодове дерево. Символізує простоту і невибагливість: даючи більше від інших плодів, вона вимагає менше від інших догляду.

Яблуня – символ та значення

Тож за своїм характером яблуня уособлює тих, хто дає багато і готовий поділитись останнім, а навзамін не вимагає нічого, а якщо просить, то дуже мало.

Яблуня

Плід яблуні – яблуко є багатозначним символом: життя і безсмертя, мудрості і плодючості, любові і радості, водночас – спокуси і обману (це від змія-спокусника та від Єви). Запропонувати яблуко – це освідчитися в коханні, але це не виключає спроби звичайної спокуси.

Яблуневий «зелений гороскоп» припадає на дні з 23 грудня по 1 січня та з 25 червня по 4 липня (як бачимо, після зимового та літнього Сонцестояння!).ЯБЛУНЯ – це символ цілісності й розумності земних бажань і тілесних прагнень. Вона – втілення поміркованості, «золотої середини». Тому і «яблуко від яблуні далеко не падає». А значне відхилення в бік породжує «яблуко розбрату» або «яблуко спокуси».