У 15 л окропу кладуть 200 г родзинок, 1,5кг цукру, 6 цитрин, розрізаних на 4 частини, без кісточок і охолоджують.
В охолоджений настій кладуть 100г дріжджів і залишають на 12 годин, після чого проціджують, дають трохи постояти, розливають в пляшки, закупорюють і виносять в холодне місце.
Через 3— 4 дні квас готовий.